Pražská OSMA
Seniorská OSMA
Zenklova 35/1, 180 48 Praha 8
tel: +420 603 522 073
info(a)prazskaosma.cz
Virtuální klub S60+

AKTUALITY

arr3Seniorská akademie na Praze 8Nevíte si rady s počítačem, notebookem nebo telefonem? Přihlašte se na seniorskou akademii. Vše vás... arr3Náročnost výletů Pražské OSMY.Pozorně si pročtěte náročnost výletů. Je to jen na vás, na co se cítíte. Nejste-li si jisti, zda... arr3Jak rezervovat výlet na stránkáchrezervace výletu je na www.prazskaosma.cz, kde si najdete tlačítko "PRAŽSKÁ OSMA", po rozbalení...

Pražská OSMA » O nás

Pražská OSMA
Virtuální klub S60+

Tento webový portál je hlavním místem pro všechny potřebné informace, obsahohuje kalendář plánovaných akcí, informace o proběhlých akcích, fotogalerii, možnost komunikace, kontakty apod.


 

Pražská OSMA  S60+ je virtuální klub, který si klade za cíl oslovit co nejširší obec seniorů naší MČ a zapojit je do kulturních, zájmových a sportovních aktivit.

Virtuální znamená, že Pražská OSMA nemá žádné klubové prostory. Veškerá činnost probíhá v rámci aktivit, které jsou propagovány na www.prazskaosma.cz a na stránkách časopisu Osmička.

S60+ najdete nejen nabídku výletů, pobytů, kulturní, sportovní a vzdělávací akce, ale také akce, které si budou senioři tvořit sami.

Pražská OSMA S60+ v rámci spolupráce s partnery nabídne širokou škálu podpory života seniorů, např. pomoc a rady nejen v oblasti výpočetní techniky, právní a sociální podporu v obtížných životních situacích ale i řadu dalších aktivit.

Pro S60+ je důležité rozvíjet a podporovat mezigenerační vztahy.

S60+ pomáhá držet krok a spojení s novými technologiemi.


Osmička pro rodinu
Pražská OSMA

Virtuální klub S60+
Zenklova 35/1
tel: 180 48 Praha 8
fax: +420 603 522 073
info@prazskaosma.cz


 

ZjIwYzYx