Pražská OSMA
Seniorská OSMA
Zenklova 35/1, 180 48 Praha 8
tel: +420 603 522 073
info(a)prazskaosma.cz
Virtuální klub S60+

AKTUALITY

arr3Seniorská akademie na Praze 8Nevíte si rady s počítačem, notebookem nebo telefonem? Přihlašte se na seniorskou akademii. Vše vás... arr3Náročnost výletů Pražské OSMY.Pozorně si pročtěte náročnost výletů. Je to jen na vás, na co se cítíte. Nejste-li si jisti, zda... arr3Jak rezervovat výlet na stránkáchrezervace výletu je na www.prazskaosma.cz, kde si najdete tlačítko "PRAŽSKÁ OSMA", po rozbalení...

Pražská OSMA »
MOUDRÁ SOVIČKA

 

Spolek Moudrá Sovička pomáhá starším lidem se zpřístupněním nových technologií a služeb, které jim zjednoduší a zlepší jejich každodenní činnosti, sníží pocit osamocení a zlepší kontakt s blízkými.

Projekty jsou realizovány v duchu „pro seniory se seniory“, takže zapojit se mohou mladší i starší zájemci. Zakládáme si na individuálním a osobním přístupu.

 

Moudrá Sovička nabízí následující služby:

  • Informační hodiny, které jsou určeny pro seniory, kteří potřebují poradit, probrat nějaký problém s počítačem, tabletem nebo chytrým telefonem, ať se jedná o základní nastavení, nastavení internetu, emailu nebo jiných aplikací a nemají se na koho obrátit. Zvýhodněná cena je pro seniory 50 Kč/hodina.
  • Služba Hodinového ajťáka, který seniorovi přijede pomoci domů s nastavením počítače, tabletu či chytrého telefonu nebo skypu, emailu, internetu, přetahováním fotek. Zvýhodněná cena je pro seniory za 100 Kč/hodina.
  • Zkušebna a půjčovna je pro všechny, kdo přemýšlejí o pořízení tabletu, ale nejsou ještě rozhodnuti, zda je toto zařízení pro ně, neví přesně, co vše se na tabletu může dělat a jak může být tablet nápomocen v každodenních činnostech. Cena za jednu hodinu je pro seniory 50 Kč/hodina.

Prioritou spolku je individuální přístup a pomoc uživatelům s novými technologiemi a službami, které umožní uživateli vést běžný život ve svém přirozeném prostředí, podpoří uživatele v zapojení se do nových komunit a předejde tak jeho vyloučení ze společenského života.

Důležité: Služby je nutné předem zarezervovat. Rezervace je možná na čísle 777 611 790 nebo emailu info@moudrasovicka.cz


Kontakty:

Webové stránky:  www.moudrasovicka.cz

Email: info@moudrasovicka.cz

Mobil: 777 611 790 nebo 730 141 072

 

NjhmNDU1Yz